loader

Yasal Bilgilendirme ve Uyarılar

Yasal Bilgilendirme ve Uyarılar

“kamilyazicioglu.com” web sayfası Ağrı Tedavisine Yönelik Girişimsel Işlemler, Ozon Tedavisi, Kinesio Bantlama, Manuel Terapi, Kas Iskelet Sistemi Ağrıları, Ortopedik Rehabilitasyon, Omurilik Yaralanmaları Ve Ampute Rehabilitasyonu konularında uzman Prof.Dr. Kamil Yazıcıoğlu’ın kişisel web sayfasıdır. Uzmanlığı alanında, kişileri konular hakkında ön bilgilendirme amacı ile hazırlanmıştır. Kişileri özendirme, Uygulamaya yönlendirme maksadı taşımamaktadır. Tanı ve tedavi uzaman doktorlar tarafından yasalarca belirlenmiş ortamlarda uygun şartlarda uygulanması gerekir.
Hastalarımın, ya da örnek teşkil edecek öncesi sonrası fotoğraf veya videolar burada yer almamaktadır. Konularda kullanılan model fotoğrafları uygun lisanslar ile temin edilmiş ve sadece görsel tasarım haber amaçlıdır. Ürün hizmet tanıtımı taşımamaktadır.
kamilyazicioglu.com yer almış konular, hastanın tanı ve tedavisi amacı ile kullanılamaz. Teknik ve yöntemler güncelliğini yitirebilir.
kamilyazicioglu.com sitesine giriş yapmış ziyaretçiler uyarıları kabul etmiş sayılırlar.
Bu web sayfası, Çerez, diye bilinen (cookie) ziyaret edilen web sitesi tarafından bilgisayarınızda depolanan bilgileri toplanmamaktadır. Soru formaları sadece mail iletişim şeklinde çalışmaktadır. Gönderim yine bu web sayfası maili üzerinden doğrudan Prof.Dr. Kamil Yazıcıoğlu’ın mailine ulaşmakta üçüncü kişiler ile hiç bir bilgi paylaşımı kesinlikle yapılmamakta, Doktor hasta mahremiyeti de gözetilmektedir.